Історія Продукція Новини Посадові особи Контакти


Логотип Ласощі

  

Історія

«Ласощі» - українська торгівельна марка, продукція якої виготовляється Івано-Франківською кондитерською фабрикою (ПАТ ВТКФ «Ласощі»), розташованою в одному із екологічно найчистіших та мальовничих регіонів України - Прикарпатті.

Одним із пріоритетів фабрики є якість продукції,а виконання жорсткого контролю за якістю - стало доброю традицією.

Історія ПАТ ВТКФ «Ласощі» починалася у далекому 1912 році з кафе-кондитерської В.Кровицького у тодішньому польському Станіславові, по вул. Сапіжинській, 8. В 1926 році це вже була „Фабрика шоколаду і десертних цукрів". На той час підприємство було

оснащено обладнанням найновіших систем, використовувана сировина була найвищої якості, а вироби перевищували своєю якістю аналоги. У 1931 році фірму перейменували як „Локарно акціонерне товариство - Фабрика шоколаду і десертних цукрів".

В 30-х роках вона була найбільшим підприємством харчової промисловості міста. Обсяг виробництва у 1932 році, наприклад, складав 10 000 кг на рік при 40 чол. працюючих.

Динамічний розвиток підприємства продовжився і після возз'єднання Східної та Західної частин України. Фабрика завжди була і є одним із ведучих підприємств області. З липня 1997 року підприємство зареєстровано в ЄДР як ПАТ ВТКФ «ласощі» і успішно прийняло естафету по виробництву якісних та смачних кондитерських виробів.

На даний час на нашому підприємстві працює 200чоловік, випуск готової продукції за місяць становить понад 400 т. Це карамель льодяникова, з начинками, цукерки пралінові, помадні, збивні, желейні, а також драже.

Беззаперечно висока якість сировини, професіоналізм колективу, успішне поєднання традиційних та нових технологій дало можливість підприємству завоювати міцні позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках кондитерських виробів. На сьогоднішній день ринок збуту охоплює не лише територію України. Продукцію фірми «Ласощі» добре знають в Росії, Казахстані, Азербайджані, Таджикистані, Грузії, Молдові, Латвії, Литві, Монголії, Ізраїлі, Словакії.

Політика ПАТ ВТКФ «ласощі» направлена на подальше вдосконалення технологій виробництва та розробку нових продуктів. В найближчий час планується розширення асортименту та збільшення обсягів виробництва. Візитною карткою ПАТ ВТКФ «ласощі» є якість продукції, її вишуканий смак, що дарує радість людям.

Історія компанії Продукція компанії Новини компанії Посадові особи Контакти компанії
© 2021 ПАТ «ЛАСОЩІ»
76010, м.Івано-Франківськ, вул.Ленкавського, 12а
тел.: (03422)4-12-14, 4-12-17
         (0342)55-49-58
E-mail: lasoschi@optima.com.ua